انیمیشنمیراکلس

میراکلس فصل 5 ، دانلود انیمیشن لیدی باگ با زیرنویس فارسی

قسمت های منتشر شده از miraculous ladybug فصل 5 را با زیرنویس فارسی از اینجا دانلود کنید.

انیمیشن پرطرفدار «معجزه آسا: افسانه های دختر کفشدوزکی و گربه سیاه (Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir)» روایت کننده داستان یک دختر و پسر دبیرستانی به نام های مارینت «Marinette» و آدرین «Adrien» است که برای حفاظت از شهر پاریس در مقابل آکوماها و کسانی که توسط فردی به نام هاک ماث شرور شده اند، به ابرقهرمانانی به نام های لیدی باگ «Ladybug» و کت نوار «Catnoir» تبدیل می شوند. این مجموعه اکنون به پخش میراکلس فصل 5 رسیده است.

میراکلس فصل 5
میراکلس فصل 5

پس از اتفاقاتی که در پایان فصل 4 این مجموعه افتاد، مرینت به دنبال راه حلی برای حل مشکل است تا میراکلس ها را از مورناک پس بگیرد. در این مقاله از علم بلاگ ،به دانلود قسمت های میراکلس فصل 5 این انیمیشن می پردازیم.

توجه: تاریخ انشار قسمت 3 فصل 5 میراکلس هنوز مشخص نیست . ولی در صورت منتشر شدن قسمت جدید، این مقاله ویرایش می شود.

قسمت 1 «تکامل» “با زیرنویس فارسی”

🐞🐾🐞🐾🐞🐾🐞🐾🐞🐾🐞🐾🐞🐾

قسمت 2 «تکثیر» “با زیرنویس فارسی”

 

این انیمیشن با نویسندگی و کارگردانی توماس آستروک «Thomas Astruc» و تهیه کنندگی جرمی زاگ «Jeremy Zag» با حدود 104 قسمت منتشر شده، توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب کنند. ژانر این مجموعه ابرقهرمانی، اکشن و خانوادگی است. این انیمیشن توسط کشورهای فرانسه، کره جنوبی، ژاپن، ایتالیا (فصل 2 و 3) و برزیل (فصل 3 و 5) ساخته شده است. در حال حاضر انیمیشن میراکلس در 120 کشور و به بیش از 40 زبان دنیا در حال پخش می باشد.

داستان فصل 4 میراکلس

در فصل 4، لیدی باگ نگهبان میراکلس ها شد و وظیفه مراقبت از آنها و همچنین انتخاب شایسته ترین فرد برای ابرقهرمانی است. از طرفی دیگر، هاک ماث توانست میراکلس طاووس را تعمیر کند. او میراکلس پروانه و طاووس را با هم ترکیب و به شدوماث تبدیل شد و قدرتمندتر از قبل بازگشت. در اواخر فصل 4، با اشتباه لیدی باگ، تمام میراکلس ها جز کفشدوزک و گربه به دست شدوماث افتاد و به مورناک تبدیل شد.

تیزر منتشر شده از فصل 5 میراکلس

داستان فصل 5 میراکلس

داستان قسمت 1 فصل 5 لیدی باگ

با توجه به اتفاقاتی که در پایان فصل 4 Miraculous Ladybug افتاد، در فصل 5 میراکلس، لیدی باگ و کت نوار به کمک بانیکس سعی می کنند میراکلس ها را از مورناک پس بگیرند. در فصل اول میراکلس فصل 5، مورناک که تمام میراکلس ها (بجز گربه و کفشدوزک) را دزدیده بود، تبدیل به یک شرور قدرتمند شد و با ترکیب میراکلس خرگوش و چند معجزگر دیگر در زمان سفر کرد و تصمیم گرفت در موقعیت های مختلف در گذشته، میراکلس های کفشدوزک و گربه را از لیدی باگ و کت نوار بگیرد.

Miraculous Ladybug Playmates Toys, Inc.
میراکلس فصل 5

در چنین شرایطی، بانیکس به کمک لیدی باگ و کت نوار آمد ولی مورناک، با قدرت میراکلس زنبور (نیش زنبور)، بانیکس را متوقف کرد و قصد داشت میراکلس خرگوش را از او بدزدد تا نتواند به لیدی باگ و کت نوار کمک کند. در چنین لحظه ای، کت نوار با قدرت جادویی اش، توانست حریف مورناک شود و میراکلس خرگوش را هر چه سریعتر از بانیکس بگیرد. لیدی باگ به کت نوار پیشنهاد داد تا میراکلس خرگوش را با میراکلس خودش یعنی گربه ترکیب کند. او اینکار را کرد و به ربیت نوار تبدیل شد.

لیدی باگ و ربیت نوار به گذشته سفر کردند؛ به زمانی که استادفو، نگهبان سابق میراکلس ها، جوان بود. آنها از استادفو میراکلس سگ را قرض گرفتند و با سفر در زمان و رسیدن به حال، لیدی باگ آن را به الکس -همکلاسی مرینت و آدرین- داد. به کمک میراکلس سگ، توانستند با حقه ای هوشمندانه، میراکلس خرگوش را از مورناک برای همیشه پس بگیرند. این برای لیدی باگ و کت نوار یک موفقیت بزرگ بود زیرا معجزگر خرگوش بسیار قدرتمند است.

بعد از اتمام ماموریت، لیدی باگ معجزگر خرگوش را برای همیشه به الکس داد تا هنگام مبارزه با مورناک و شکست او، به لیدی باگ و کت نوار کمک کند.

 

داستان قسمت 2 فصل 5 لیدی باگ

لیدی باگ و کت نوار، متوجه شدند، برای گرفتن بقیه معجزگرها، ابتدا باید فلیکس را پیدا کنند. با افزایش قدرت، به لندن رفتند و از مادرش، سراغ فلیکس را گرفتند. مادرش به لیدی باگ و کت نوار جواب درستی نداد و خود را به ندانستن زد؛ در حالی که فلیکس در یکی از اتاق های آن خانه، پنهان شده بود!

آدرین بعد از یادآوری اتفاقات گذشته، به این فکر افتاد که خودش شخصا به پدرش گابریل آگرست بگوید که دیگر نمی خواهد یک “مدل” باشد. در کمال ناباوری، پدرش این خواسته اش را پذیرفت.

یک هفته گذشت و هیچ آکوما و هیچ اثری از مورناک نبود. بعد از این یک هفته، مادر کاگامی یعنی خانم توسورگی، شرور و به ایکوری گوزن تبدیل شد. او می خواست پاریس رنگ و رو رفته و قدیمی را به یک شهر مدرن تر تبدیل کند. ایکوری گوزن در مقابل حمله های لیدی باگ، تکثیر شد؛ یعنی از قدرت میراکلس موش استفاده کرد. لیدی باگ و کت نوار با استفاده از قدرت هایشان، ایکوری گوزن را شکست و پاریس را نجات دادند.

گابریل آگرست و خانم تسورگی با همکاری یکگدیگر موفق به ساخت محصولی به نام “آلیاس”شدند که در تبلیغ این محصول -که تازه منتشر شد- آدرین و لایلا نقش داشتند.

در اواخر این قسمت می بینیم که فلیکس از اتاقی که در آن مخفی شده بود بیرون آمد و میراکلس طاووس را به لباسش وصل کرد. دوزو (کوامی میراکلس طاووس) برای اولین بار، فلیکس را دیده بود.

منبع
ویکی پدیا

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.